Інтерфакс-Україна
15:30 29.10.2013

У Запоріжжі горіла взуттєва фабрика

1 хв читати

У Запоріжжі горіла взуттєва фабрика "Міда" - у чотириповерховій будівлі зайнялися 80 кв.м потужностей зовнішньої вентиляції. Жертв немає.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі ГУ ДСНС у Запорізькій області, повідомлення про пожежу на взуттєвій фабриці "Міда", розташованій на вул. Східна, надійшло до чергової частини від охоронця підприємства.

"У результаті того, що взуттєва фабрика - місце масової концентрації людей, на місце події за підвищеним номером виїхали 10 автоцистерн, 7 одиниць спецтехніки, 55 рятувальників. Завдяки скоординованим діям пожежників полум'я вдалося локалізувати і не допустити його поширення територією підприємства", - зазначили в прес-службі.

Пожежу було ліквідовано через годину після виклику рятувальників. Жертв і постраждалих немає.

Ймовірною причиною пожежі рятувальники називають коротке замикання двигуна вентиляційної шахти.

За фактом події триває слідство. Суму збитків встановлюють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА