Інтерфакс-Україна
16:18 29.10.2013

Рух автодорогою Одеса-Рені відновлено

1 хв читати

Державтоінспекція відкрила рух автодорогою Одеса-Рені, який було закрито з 28 жовтня через ремонт моста, що частково обрушився.

"Рух автотранспорту в обох напрямках відновлено", - повідомив сектор профілактичної роботи управління ДАІ в Одеській області.

Як повідомлялося, часткове руйнування мостового переходу на 52-му кілометрі автодороги в районі с. Паланка сталося в ніч на 28 жовтня.

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА