Інтерфакс-Україна
10:37 03.11.2013

Проблему боргу за російський газ буде вирішено в найближчий понеділок - Ставицький

2 хв читати
Проблему боргу за російський газ буде вирішено в найближчий понеділок - Ставицький

Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький заявив, що питання погашення $882-мільйонного боргу за поставки російського газу в серпні Україна вирішить у найближчий понеділок, повідомляється на сайті "5 каналу".

"Я хочу наголосити, що питання погашення (боргу - ІФ) фактично вирішено і в понеділок ви все дізнаєтеся", - сказав голова українського Міненерго в коментарі "5 каналу" під час турніру з футболу між міністрами і депутатами.

Як повідомлялося, голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер 29 жовтня заявив, що Україна поки що не оплатила постачання газу за серпень у розмірі $882 млн.

На селекторній нараді у прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва він запропонував "найближчим часом розглянути питання про передоплату, авансові платежі, як це й передбачено в контракті". Медведєв у свою чергу зазначив, що РФ може перейти на авансові платежі за газ з Україною, якщо не буде рішення найближчим часом.

1 листопада Е.Ставицький висловив упевненість у досягненні домовленостей із "Газпромом" про погашення боргу в сумі $882 за постачання газу в серпні.

Віце-прем'єр України Юрій Бойко 2 листопада підтвердив наявність проблеми з оплатою за російський газ: "Щодо інформації, яка з'явилася від наших російських колег, я можу сказати тільки, що у нас справді є деякі проблеми з проплатою газу з боку нашої комунальної сфери. Заборгованість дуже велика, і ми сподіваємося, що найближчим часом комунальники впораються і зменшать її".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

Київ очікує, що члени ЄС будуть використовувати фонди SAFE для інвестування в оборону України - Сибіга

Кабмін поклав повноваження торгового представника України на віцепрем’єра Качку

Ринку капіталу України для розвитку потрібні особові інвестрахунки та накопичувальні пенсії – глава ІГ "Універ"

Генштаб ЗСУ: На всій лінії фронту станом на 16:00 зафіксовано 121 бій, найгарячіше – на покровському напрямку

Конкурсна комісія з добору очільника БЕБ не планує додаткових дій через завершення мандату - голова комісії Стефан

Кабмін спростив надання безоплатної психологічної допомоги для ветеранів

Кабмін виділить 600 млн грн на добудову водопостачальних об`єктів Дніпропетровської області

Девіс та Стефанішина обговорили шляхи поглиблення американсько-українського партнерства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА