Інтерфакс-Україна
11:07 13.11.2013

Слідство за обвинуваченням Власенка у побитті колишньої дружини завершено - Генпрокуратура

2 хв читати
Слідство за обвинуваченням Власенка у побитті колишньої дружини завершено - Генпрокуратура

Генеральна прокуратура України завершила досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко, колишнього народного депутата Сергія Власенка в завданні тілесних ушкоджень колишній дружині Наталі Окунській.

"Генеральна прокуратура України ухвалила рішення про завершення досудового слідства у кримінальному провадженні за підозрою С.Власенко в здійсненні насильницьких дій стосовно колишньої дружини Наталії Окунської", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок ввечері у прес-службі Генпрокуратури.

У Генпрокуратурі зазначили, що рішення про завершення досудового слідства слідчі ухвалили з урахуванням того, що всі необхідні слідчі дії в рамках кримінального провадження виконані. Зокрема , за інформацією прес-служби, слідству бракувало для завершення розслідування свідчень самого С.Власенка, які наразі вже отримані.

"Про ухвалене рішення С.Власенка та його адвоката поінформовано сьогодні (у вівторок - ІФ ) у присутності понятих", - зазначили в Генпрокуратурі.

Тепер підозрювана особа і захист мають право ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, які налічують 11 томів.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України повідомила С.Власенку про підозру у скоєнні злочину - завданні легких тілесних ушкоджень і насильницьких дій щодо його колишньої дружини Н.Окунської.

11 і 12 листопада С.Власенко давав свідчення в цьому кримінальному провадженні в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України.

12 листопада Печерський районний суд Києва обрав стосовно С.Власенка запобіжний захід у вигляді застави в сумі 22 тис. 940 грн.

Власенко назвав абсурдними обвинувачення на свою адресу і заявив , що кримінальне переслідування стосовно нього - це спроба позбавити Ю.Тимошенко права на захист.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА