Інтерфакс-Україна
09:02 20.11.2013

Частина Кременчука може залишитися без гарячої води через борги

2 хв читати
Частина Кременчука може залишитися без гарячої води через борги

Частина населення м. Кременчук (Полтавська обл.) може залишитися без гарячої води у зв'язку з імовірним відключенням через борги КП "Теплоенерго".

Як повідомляє прес-служба ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (КВБЗ), електроцентраль якого використовує КП "Теплоенерго" для забезпечення теплом і гарячою водою правобережної частини міста, відключення пов'язано з тим, що КП "Теплоенерго" заборгувало заводу за цю послугу за поточними платежами цього року понад 500 тис. грн.

"Коли КВБЗ працював стабільно і з прибутком, він міг собі дозволити безпроцентно кредитувати місто. Змушений був. І кредитував роками. А що робити сьогодні? Враховуючи важкий фінансовий стан і брак обігових коштів, КВБЗ не зможе своєчасно оплатити за газ у разі порушення КП "Теплоенерго" раніше досягнутих домовленостей. Якщо ситуація не покращиться, КВБЗ буде змушений спочатку припинити подачу гарячої води для Раківки (мікрорайон у Кременчуці - ІФ). І це може статися вже в листопаді", - зазначено в повідомленні.

Крім того , борг минулих років з боку КП "Теплоенерго" перед вагонзаводом за тепло і гарячу воду становить 12 млн грн.

У прес-службі додали, що місто зобов'язувалося в серпні погасити 2 млн грн, а в жовтні - ще 5 млн грн, однак цю обіцянку не було виконано.

"Голова правління Крюківського вагонобудівного заводу, енергетичні служби заводу і комунальники організували спільну поїздку до Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", щоб домовитися про передання ВАТ "КВБЗ" фінансових казначейських векселів (на заміну частини погашення заборгованості за графіком), для того, щоб заплатити тими векселями за газ. Але процедура розрахунків векселями ще не опрацьована, і "Нафтогаз" не може наразі її задіяти", - роз'яснюється в повідомленні.

КП "Теплоенерго" оплачує КВБЗ послуги з вироблення теплової енергії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери християнських церков вважають небезпечними ініціативи, які підважують інститут сім’ї

У Харкові затримали різноробочого, який планував коригування ворожих ударів

Шмигаль про забезпечення 1000 дронів-перехоплювачів на добу: найближчим часом цей рівень буде реалізований

СБУ підтверджує діпстрайк дронами на 1400 км по "Газпром Нафтохім Салават" в РФ

Закон про професійну освіту набув чинності

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА