Інтерфакс-Україна
16:56 03.12.2013

Поромну переправу Керч - Порт Кавказ закрито через шторм

1 хв читати

Роботу поромної переправи Керч (Україна) - Порт Кавказ (Росія) у вівторок зупинено у зв'язку з несприятливими погодними умовами, повідомила прес-служба республіканського комітету Криму з транспорту та зв'язку.

"Переправа не діє через сильний північно-західний вітер зі швидкістю до 22 м/с і шторм у Керченській протоці", - йдеться в повідомленні.

У понеділок увечері на російську сторону було переправлено всі пасажирські автобуси з кримського боку.

У прес-релізі зазначається, що кримський пором із ночі стоїть на російській стороні, там також скупчилися декілька автобусів. Усі чекають на поліпшення погоди.

В адміністрації морських портів Тамані агентству "Інтерфакс-Південь" повідомили, що Порт Кавказ через шторм у вівторок працює за фактичною погодою.

.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Чугуєві зросла до чотирьох осіб

Комітет Ради здоров’я нації підтримав законопроект про відновлення обов’язкової військової підготовки для студентів-медиків

Внаслідок ножового нападу на вокзалі в Гамбургу постраждали 12 осіб

Портнов напередодні вбивства відвідував Україну

Сибіга про смерть Портнова: До нас надійшла офіційна інформація з Іспанії, тривають відповідні процедури

Україна все ще розглядає Ватикан як можливе місце зустрічі делегацій України та РФ - Сибіга

Сибіга: Стратегія Росії - домогтися, щоб США вийшли з переговорного процесу

РФ вже тиждень формулює свій "меморандум" у відповідь на потребу припинити вогонь, потрібні санкції - Зеленський

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 2 чоловік, поранених лишається 7

Кількість загиблих внаслідок ранкового авіаудару по Куп‘янську зросла до 2 - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА