Інтерфакс-Україна
14:27 04.12.2013

Менше учнів ходять до шкіл у центрі Києва, поблизу місць масових акцій

1 хв читати
Менше учнів ходять до шкіл у центрі Києва, поблизу місць масових акцій

У школах Києва, розташованих у частині, прилеглій до місць проведення масових акцій, відвідуваність уроків від початку тижня значно знизилася.

Про це йшлося на нараді Київської міської державної адміністрації в середу.

Начальник головного управління освіти і науки КМДА Оксана Добровольська повідомила, що учням було запропоновано перейти на навчання у форматі онлайн-спілкування з учителями.

За її словами, після інциденту на вул. Банковій 1 грудня в прилеглих школах відвідуваність учнів знизилася до 30%, проте вже в середу вона вийшла на 80%.

"Думаю, на кінець тижня ми вийдемо на 100%", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС щодо пошуку нападника на Макарова: опитуємо свідків, чекаємо сьогодні на висновки експертизи

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА