Інтерфакс-Україна
16:29 13.12.2013

Міліція має інформацію про можливі провокації під час акцій у Києві - начальник столичного главку

2 хв читати

Працівники органів внутрішніх справ України мають оперативну інформацію про провокації, що плануються з метою дестабілізації обстановки під час проведення мирних акцій у Києві, заявляє виконувач обов'язків начальника головного управління МВС України в Києві, генерал-майор міліції Валерій Мазан.

"Насамперед хотілося б застерегти вас - будьте пильними, не піддавайтеся на провокації, не дозволяйте втягувати себе в ситуації, пов’язані з порушенням громадського порядку, поважайте одне одного та дійте згідно з чинним законодавством. Шановні батьки, попіклуйтеся про своїх дітей та убезпечте їх від можливих неочікуваних і неприємних ситуацій, які можуть виникнути через підбурювачів у місцях масового скупчення людей", - ідеться в його зверненні, розміщеному на офіційному сайті столичного главку в п'ятницю.

В.Мазан сподівається, що самосвідомість громадян допоможе запобігти можливим провокаціям. "Закликаю людей надавати до органів внутрішніх справ інформацію стосовно осіб, які під час масових громадських акцій мають при собі предмети для завдання тілесних ушкоджень (палиці, ланцюги, металеві прути тощо). Міліція готова й реагуватиме на всі звернення. Наша співпраця допоможе запобігти будь-яким намаганням ускладнити ситуацію та нейтралізувати правопорушників. Я наголошую, що в разі порушень правопорядку міліція діятиме згідно з чинним законодавством", - наголосив він.

Начальник ГУ МВС у Києві зазначив, що міліція негайно реагуватиме у рамках закону на погрози працівникам правоохоронних органів і членам їхніх сімей. "Водночас я вимагаю від своїх колег суворо дотримуватися вимог присяги, не порушувати дисципліну й закон", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ

Свириденко і Схооф обговорили захист і відбудову української енергетичної інфраструктури

Кабмін ухвалив збільшення видатків Міноборони на 311 млрд грн – Шмигаль

Кабмін пропонує збільшити на 324,7 млрд грн витрати на оборону в держбюджеті-2025, джерело фінансування - ERA - Свириденко

Голова ДПСУ на зустрічі з військовими підрозділу Касьянова спростував спекуляції про штурмовиків на добропільському напрямку

За цю війну обовʼязково має бути відповідальність для всіх, хто розпочав її – Зеленський

Зеленський нагородив прем’єр-міністра Нідерландів Схоофа орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

Українська Fire Point зможе розпочати виробництво в Данії вже найближчими місяцями - міністр оборони

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Донеччини, є знеструмлення – ОВА

Україна та Нідерланди планують завершити і підписати меморандум щодо спільного виробництва дронів – комюніке

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА