Інтерфакс-Україна
14:51 15.01.2014

Табачник повідомив про завершення інспекції в КНУ ім. Шевченка, через яку студенти хотіли оголосити голодовку

2 хв читати
Табачник повідомив про завершення інспекції в КНУ ім. Шевченка, через яку студенти хотіли оголосити голодовку

Державна інспекція навчальних закладів України завершила перевірку Київського національного університету імені Тараса Шевченка ще 14 січня ввечері, тому підстав для оголошеної студентами голодовки немає, заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

"Вони з 11 по 25 (січня - ІФ) мають обійти всі (виші - ІФ). Поки що обійшли чотири і ніяких нарікань, окрім факультету Інституту журналістики, не було. Але я можу заспокоїти, що ще вчора закінчилася перевірка. Їжте спокійно, зі смаком овочі й усе, що ви хочете, - вони ще вчора пішли", - сказав Д.Табачник на брифінгу в Кабміні в середу.

Як повідомляється на офіційному сайті Міносвіти, "відповідно до наказу... комісія Державної інспекції вивчала питання щодо стану організації та проведення зимової сесії на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка за окремими напрямами підготовки та спеціальностями". "Вивчення проводилось на підставі рішення спільної комісії Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України та представників студентського самоврядування з розгляду протесту. Зазначену комісію було створено за ініціативи Студентської координаційної ради", - йдеться в повідомленні.

При цьому в Міносвіти наголосили, що під час роботи комісії до них не надходили звернення та скарги щодо порушення комісією прав і свобод студентів та викладачів.

Водночас, як повідомили "Українській правді" в прес-служби Держінспекції, до інспекції не залучали представників МВС чи Мін’юсту, а лише працівників самої інспекції та представників інших вишів. Саму роботу інспекції вони назвали простим спостереженням, а не "позаплановою перевіркою".

Раніше у Facebook на сторінці Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка з'явилося оголошення про початок безстрокової голодовки студентів університету з 15 січня з вимогою відкликати Держінспекцію, яка під час екзаменаційної сесії з 11 по 25 січня проводить позапланову перевірку київських вишів. У повідомленні зазначено, що студенти розглядають ці дії як "репресії стосовно учасників і небайдужих до подій, що відбуваються на Євромайдані".

"Студенти не мають можливості відповідати на питання повноцінно, оскільки хвилюються і відчувають морально-психологічний тиск третіх осіб. Також студенти вбачають заангажованість інспекції, що чинить тиск на викладачів під час приймання іспитів", - зазначено в оголошенні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дипломати та економісти вважають, що Путін переграв Трампа і Трамп спробує переконати Україну прийняти вимоги Путіна

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ЄС ухвалить 17-й пакет санкцій у вівторок, 18-й на підході – голова МЗС Естонії

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Зеленський закликає не розмивати пропозицію про припинення вогню та посилити санкції проти РФ за відмову від нього

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Зеленський впевнений у запровадженні Європою санкцій проти РФ, і що з США треба працювати, щоб вони зробили те ж саме

Україна розглядає Туреччину, Ватикан або Швейцарію як майданчики для переговорів з РФ, США та ЄС – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА