Інтерфакс-Україна
17:09 30.01.2014

Доходи задекларували 49 українських мільйонерів - Міндоходів

1 хв читати
Доходи задекларували 49 українських мільйонерів - Міндоходів

Від початку 2014 року майже 16 тис. громадян уже задекларували 1,5 млрд грн доходів, отриманих у 2013 році, із них 49 осіб отримали дохід розміром понад 1 млн грн, повідомило Міністерство доходів і зборів із посиланням на оперативні дані.

Згідно з повідомленням прес-служби міністерства, фахівці відомства всіляко допомагають громадянам у заповненні декларацій, надають консультації.

"Для зручності працюючих громадян передбачено можливість подати декларацію у вихідні або у вечірні години. Проводяться виїзні консультації на великих підприємствах і у віддалених районах", - зазначає прес-служба.

У міністерстві діє сервіс "Декларування он-лайн", за допомогою якого можна заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Для користування цією послугою платнику необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

Міністерство доходів і зборів закликає громадян вчасно, не відкладаючи на останній день, задекларувати свої доходи. Нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року

За підсумками декларативної кампанії 2013 року декларації на податкову знижку подали 198,3 тис. громадян. Їм було відшкодовано 214,3 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр-міністр України провів зустріч із президентом Світового банку у Вашингтоні

Україна та Італія активізують співпрацю для залучення інвестицій та підтримки українського бізнесу — Свириденко

РФ своїми діями наблизилася до результатів нацистського режиму – Зеленський

Сибіга вшанував Папу Франциска у Ватикані, українська делегація візьме участь у поминальній месі

Кислиця зробив запис у Книзі жалоби в Апостольській нунціатурі у зв'язку зі смертю Папи Франциска

Україна намагатиметься досягти згоди США продати необхідну кількість "Петріотів" – Зеленський

Зеленський: Найближчими днями можуть відбутися дуже вагомі зустрічі, які повинні наблизити тишу для України

У Нікополі помер один з поранених під час обстрілу міста, кількість жертв сягнула чотирьох

Російским ударом по Павлограду знищена база "Госпітальєрів"

Сибіга провів у Римі зустріч з італійськими парламентарями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА