Інтерфакс-Україна
17:19 14.02.2014

Доходи задекларували вже 117 українських мільйонерів - Міндоходів

1 хв читати

Від початку 2014 року майже 33 тис. громадян задекларували 4 млрд грн доходів, отриманих у 2013 році, із них 117 осіб отримали дохід у розмірі понад 1 млн грн, повідомило Міністерство доходів і зборів із посиланням на оперативні дані.

Прес-служба Міндохдів у п'ятницю нагадує, що декларативна кампанія триватиме до 1 травня. Подавати декларації про отримані минулорічні доходи громадяни мають до органу доходів і зборів за своєю податковою адресою, тобто місцем реєстрації.

За підсумками декларативної кампанії 2013 року декларації на податкову знижку подали 198,3 тис. громадян. Їм було відшкодовано 214,3 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

Команда IT-компанії GlobalLogic з 2022р поповнилася більш ніж 1 тис. спеціалістів

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Трамп заявив про початок надання "золотих карток" для іноземців, які бажають жити у США

Поліція розслідує влучання дрона у житловий будинок на Львівщині

США передавали Європі пропозиції щодо повернення російської економіки у світову систему - ЗМІ

Кабмін призначив Петрука заступником міністра економіки і Пивоварова - держсекретарем Мінекономіки

Одещина зазнала чергової ворожої атаки БПЛА, є пошкодження об’єкту енергетики та житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА