Інтерфакс-Україна
16:53 18.02.2014

Троє працівників офісу Партії регіонів зникли після штурму, заявляє Єфремов

1 хв читати
Троє працівників офісу Партії регіонів зникли після штурму, заявляє Єфремов

Лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що під час спроби штурму офісу Партії регіонів протестувальниками зникли троє працівників, яких досі не можуть знайти.

"На сьогодні з офісу вивели представника, якого ми не можемо знайти, і де він перебуває - говорять, він перебуває начебто десь у районі Майдану - його туди забрали. І двох юристів ми також шукаємо. Поки що ми їх знайти не можемо", - заявив він на брифінгу у вівторок.

Як раніше повідомила прес-служба Партії регіонів, під час нападу на офіс Партії регіонів померла одна людина - працівник господарського відділу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: на покровському напрямку за добу зафіксовано 25 атак ворога, 19 відбито, бої продовжуються

Генштаб ЗСУ: на Курщині відбито 11 атак ворога, п'ять боїв ще тривають

ОСУВ "Хортиця": на одному із ключових напрямків знищено ворожий ракетний комплекс "Бук-М3"

Очільник МЗС Великої Британії про атаку на Київ: Це не дії країни, яка прагне миру

Сибіга після ворожої атаки на Київ: Це чіткий доказ того, що необхідно посилити санкційний тиск на РФ

Росія модернізувала ракети "Іскандер-М", тепер їх збивати складніше – речник ПС ЗСУ

Пентагон заперечив, що США планують вивести свої війська з Південної Кореї

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки нічної російської повітряної атаки на Київ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА