Інтерфакс-Україна
09:15 27.02.2014

Аваков: У зв'язку з захопленням адмінбудівель у Сімферополі за тривогою піднято бійців ВВ і весь склад міліції

1 хв читати
Аваков: У зв'язку з захопленням адмінбудівель у Сімферополі за тривогою піднято бійців ВВ і весь склад міліції

У зв'язку з захопленням озброєним вогнепальною зброєю загоном невідомих будівлі Верховної Ради АР Крим за тривогою піднято бійців внутрішніх військ МВС в автономії, а також увесь склад міліції, повідомив в. о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Під ранок озброєний автоматичною зброєю і кулеметами загін невідомих осіб захопив будівлю ВР Криму в Сімферополі. За тривогою піднято внутрішні війська й увесь склад міліції", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

А.Аваков зазначив, що для недопущення кровопролиття серед цивільного населення введено оточення навколо кварталу, де розташована Верховна Рада Криму.

"Вжито ще низку заходів реагування для протидії розвитку екстремістських дій, недопущення розвитку ситуації у збройну сутичку в центрі міста", - наголосив в. о. міністра внутрішніх справ.

"Провокатори на марші. Час холодної голови, консолідації здорових сил і точних дій", - додав А.Аваков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки та Інститут Тоні Блера співпрацюватимуть для оновлення стратегії розвитку сільських територій до 2030р

Сили оборони утримують визначені рубежі у північній частині Покровська, контролюють позиції південніше від залізниці - ДШВ

Зеленський вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності

Мінекономіки очікує рекордних надходжень від приватизації за останні 10 років - понад 10 млрд грн

Орбан: поки Вашингтон веде переговори про мир, Брюссель знову "втратив напрямок"

Стубб про публікацію "мирного плану": оцінюємо ситуацію разом із нашими союзниками та Україною

Будь-який мир з Росією повинен мати згоду України – Стармер

Будь-які зусилля Трампа можна тільки вітати, лишилось, щоб РФ їх не зривала – ЦПД

В Україні відбулася перша церемонія вручення національної відзнаки "Родина для кожної дитини. Better Care Awards"

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА