Інтерфакс-Україна
09:08 03.03.2014

Свої дії в Криму РФ планувала заздалегідь, останніми роками в СБУ працювали співробітники російських спецслужб - Махніцький

1 хв читати
Свої дії в Криму РФ планувала заздалегідь, останніми роками в СБУ працювали співробітники російських спецслужб - Махніцький

В. о. генерального прокурора України Олег Махніцький заявляє, що сьогоднішній сценарій розвитку подій в Україні Росія готувала заздалегідь, і, зокрема, впродовж останніх років у СБУ працювали співробітники російських спецслужб.

"На сьогодні з’ясовано, що спецоперація готувалася впродовж кількох років. У СБУ працювали не лише громадяни іноземних держав, а також працювали співробітники ФСБ та інших спецслужб Росії, і цей сценарій готувався заздалегідь", - сказав О.Махніцький в ефірі "Шустер-Live" у неділю.

Він наголосив, що впродовж останніх чотирьох років українська влада здавала національні інтереси та коїла злочини, які поступово знищували українську армію та СБУ.

О.Махніцький заявив, що всім цим фактам буде надано оцінку, й усіх відповідальних за це осіб буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що Україна готова до припинення вогню, але чи робить вона достатньо для цього, він скаже за кілька тижнів

Нетаньягу розкритикував узгоджену позицію Великої Британії, Франції та Канади щодо військової операції Ізраїлю в Газі

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Україна розглядає Туреччину, Ватикан або Швейцарію як майданчики для переговорів з РФ, США та ЄС – Зеленський

Зеленський заперечує можливість виведення військ з частини території країни та погодження з ультиматумами РФ

Зарівна обговорила з Девіс повернення викрадених Росією дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА