Інтерфакс-Україна
14:37 04.03.2014

Єврокомісія обговорить питання надання допомоги Україні

1 хв читати

Європейська комісія та її голова Жозе Мануель Баррозу готують деякі варіанти надання допомоги Україні, заявила офіційний представник Єврокомісії Піа Хансен у вівторок на брифінгу в Брюсселі

"Ми очікуємо засідання Єврокомісії завтра. Ми сподіваємося, що вона досягне згоди щодо пакета (допомоги - ІФ)", - сказала П.Хансен.

Вона зазначила, що в питанні надання допомоги Україні Євросоюз співпрацює з МВФ.

П.Хансен нагадала, що голова Євроради Герман ван Ромпей і Жозе Мануель Баррозу ухвалять у четвер рішення про участь у позачерговому саміті ЄС, присвяченому українському питанню, а також зустрінуться з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком для обговорення ситуації і можливостей деескалації напруженості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини загинули, троє поранено на Донеччині через ворожі обстріли - ОВА

СБУ затримала коригувальника, який допомагав рашистам знищувати об’єкти Сил оборони на Одещині

Буданов у день пам’яті жертв Голокосту: Пасивна пам’ять не є запобіжником від нових геноцидів, доказ цього – агресія РФ проти України

Місто Броди на Львівщині накрило їдким димом після російського удару по обʼєкту інфраструктури

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до 23 - ОВА

Кількість загиблих від снігової бурі в США перевищила 30 осіб

Лісовий: У найближчі тижні вчителі розпочнуть отримувати оновлені нарахування зарплати

Міносвіти запустило гарячу лінію для консультацій громад щодо виплати зарплат вчителям

Опитані у застосунку "Київ Цифровий" підтримали найменування 4 скверів

Одна людина загинула, ще 8 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА