Інтерфакс-Україна
14:19 05.03.2014

Уряд має намір розпродати 1,5 тис. відомчих авто на аукціонах

1 хв читати

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про продаж після відповідної оцінки 1,5 тис. міністерських автомобілів.

Як повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак на засіданні уряду в середу, проект постанови стосується лише центральних органів влади. Водночас оперативні машини, що використовуються міліцією та пожежними, продажу не підлягають.

"Лише 1,5 тис авто центральних органів влади будуть оцінені і під контролем громадськості розпродані. Отримані гроші будуть передані до бюджету", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА