11:19 11.03.2014

Збройні сили України приведено в бойову готовність, але ситуація складна - в. о. міністра оборони

1 хв читати

Збройні сили України приведено в повну бойову готовність, проте ситуація складна, заявляє в. о. міністра оборони України Ігор Тенюх.

"Ми привели всі Збройні сили в ступінь повної готовності. Всі Збройні сили зайняли полігони відповідно до плану навчань, і на східному, і на південному напрямках, але результат невтішний", - сказав він, виступаючи в парламенті у вівторок у Києві.

За словами І.Тенюха, загальна чисельність Сухопутних військ України - 41 тис. осіб, із них у постійній готовності мають перебувати 20 тис., а за фактом у стані готовності перебувають 6 тис.

Він зазначив, що ситуація надзвичайно складна, і уряд, а також Генштаб і Міноборони роблять усе можливе, щоб вирішити це питання.

І.Тенюх повідомив, що необхідно в найкоротші терміни "створити угруповання, яке може бути готове до тих чи інших дій і в південному напрямку, і в східному".

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА