Інтерфакс-Україна
09:59 12.03.2014

У Криму планують провести націоналізацію українських держкомпаній у стислі терміни

2 хв читати

Перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв заявляє, що влада Криму в найближчі дні націоналізує власність українських держкомпаній на території республіки, приватних компаній це не стосуватиметься.

"Власність держкомпаній, зокрема тих, що експлуатують надра, таких як "Чорноморнафтогаз", а також інших держкомпаній, таких як "Укрзалізниця", і деякі державні оздоровниці, перейдуть у власність республіки Крим вже найближчим часом", - сказав Р.Теміргалієв "Інтерфаксу".

"Українські приватні компанії, якщо вони легально зареєстровані і працюють на території Криму, якщо вони мають право власності на ті підприємства, що експлуатують, то до них питань немає, вони працюватимуть так само, як і працювали раніше", - сказав Р.Теміргалієв.

Він також повідомив: "На територію Криму вже почали входити російські банки. Кілька керівників російських банків вже планують відкрити свої представництва тут. Українські банки після входження Криму до складу Росії зможуть зареєструватися тут як іноземні банки".

Водночас, коментуючи ситуацію з переходом кримського бізнесу з української в російську податкову систему, Р.Теміргалієв повідомив, що для цього може знадобитися перехідний період тривалістю близько півроку.

"Ми розуміємо, що буде перехідний період. Він може тривати близько півроку. При цьому всі кримські компанії зможуть безкоштовно перереєструватися в рамках російської юрисдикції. Влада Криму проводитиме семінари та іншу роз'яснювальну роботу з керівниками підприємств та бізнесу, для того щоб полегшити їм перехід, зокрема до нової податкової системи", - сказав Р.Теміргалієв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих через нічну масовану атаку росіян на Запоріжжя зросла до одинадцяти – ОВА

Кількість постраждалих через нічну масовану атаку росіян на Запоріжжя зросла до одинадцяти – ОВА

Четверо цивільних отримали поранення внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Переговори Трампа й Сі Цзіньпіна в Південній Кореї завершилися - ЗМІ

Укрзалізниця повідомила про затримки поїздів через знеструмлення внаслідок ворожих атак у Миколаївській області

Трамп доручив розпочати випробування ядерної зброї США

Одна людина дістала зазнала поранень внаслідок атаки російських дронів на Бориспіль – КОВА

Гуртожиток і об'єкт інфраструктури уражені внаслідок масованої атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА