Інтерфакс-Україна
14:20 17.03.2014

Мінекології та Chevron обговорили питання розробки Олеської площі

1 хв читати

Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник та представники компанії Chevron 13 березня обговорили питання розробки Олеської площі (Львівська та Івано-Франківська обл.), повідомляється на сайті відомства.

"Міністр наголосив, що діяльність будь-яких підприємств, зокрема, Chevron, має здійснюватися за безумовного дотримання екологічних норм", - зазначено в повідомленні.

Мінекології, Івано-Франківська, Львівська облрада і Chevron вирішили сформувати робочу групу, яка займеться організацією тендера щодо залучення підрядника для моніторингу екологічного стану Олеської площі.

Chevron і Мінекології запланували візит української делегації до США для ознайомлення з сучасними технологіями видобутку нетрадиційного газу.

Як повідомлялося, 5 листопада 2013 року Україна, компанія "Шеврон Україна Б.В." і ТОВ "Надра Олеська" підписали угоду про розподіл продукції (УРП) на видобуток вуглеводнів на Олеській ділянці (Львівська та Івано-Франківська обл.).

ОСТАННЄ

Дрони ГУР знищили в Криму чотири РЛС окупантів

Офіс генпрокурора повідомив про запобігання підриву в Києві скутера з військовим

Кількість жертв повеней у ПАР перевищила 100 осіб

Окупанти просунулися на захід від Великої Новосілки в бік Дніпропетровської області – DeepState

Помічник нардепа та підприємець підозрюються у зловживаннях при закупівлі шин до бойових літаків

Саміт ЄС вказав на важливість захисту східного кордону Євросоюзу

Трамп переконаний, що до ударів США з ядерних об'єктів Ірану уран не вивезли

МЗС щодо застосування РФ касетних боєприпасів: Це системна політика терору, якої Москва навчає своїх спільників — Іран та Північну Корею

Зеленський повідомив про обмін полоненими, повернулися воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ

Колишньому в.о. директора Інституту раку обрано запобіжний захід - заставу в 30 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА