17:04 18.03.2014

Group DF спростовує ухвалення віденським судом рішення про екстрадицію Фірташа до США

2 хв читати
Group DF спростовує ухвалення віденським судом рішення про екстрадицію Фірташа до США

Повідомлення Міністерства закордонних справ України про ухвалення судом Відня рішення про екстрадицію Дмитра Фірташа до США не відповідає дійсності, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Group DF, яка об'єднує активи українського бізнесмена.

"Це неправда", - заявили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Group DF у вівторок.

Раніше цього дня директор департаменту інформаційної політики українського МЗС Євген Перебийніс заявив, що земельний суд міста Відня 17 березня нібито ухвалив рішення про екстрадицію Д.Фірташа до США, і це рішення може бути оскаржене у вищій судовій інстанції.

За словами представника МЗС, Д.Фірташ відмовився від зустрічі з українським дипломатом, наразі український підприємець перебуває у слідчому ізоляторі Відня і може бути звільнений після внесення застави.

Як повідомлялося, Земельний суд Відня у кримінальних справах обрав запобіжний захід Д.Фірташу у вигляді екстрадиційного арешту, але його могли відпустити під заставу в EUR125 млн і зобов'язання не залишати Австрію. Захист Д.Фірташа заявив про оскарження такого рішення.

"Нам відомо, що дії правоохоронних органів Австрії стосовно Д.Фірташа не пов'язані ні з ситуацією в Україні, ні з діяльністю групи в Європі та Америці, а стосуються інвестиційного проекту 2006 року. Ми впевнені, що цей інцидент є непорозумінням і буде вирішений найближчим часом", - коментувала затримання свого засновника Group DF.

Основними напрямами діяльності Group DF є азотний, титановий, газовий та банківський бізнеси. Інші сфери діяльності групи нині включають агробізнес, медійний бізнес, виробництво кальцинованої соди, розвиток енергетичної інфраструктури та нерухомість. Загалом на підприємствах групи працюють близько 100 тис. людей.

Консолідована виручка Group DF, за попередніми неаудійованими даними, становила близько $6 млрд, а EBITDA - $1,3 млрд. Дані за 2013 рік наразі відсутні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА