19:32 20.03.2014

Міносвіти спростило процедуру переведення студентів із вишів Криму та Севастополя до інших українських вишів

1 хв читати

Міністерство освіти і науки України спростило процедуру переведення студентів із вищих навчальних закладів Криму та Севастополя на навчання до вишів інших регіонів України.

Як повідомляє прес-служба відомства, зокрема, було дозволено здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міносвіти та під час навчального семестру; у разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів держбюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів держбюджету, з інших напрямів (спеціальностей).

"Переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах АР Крим та м. Севастополь за рахунок коштів фізичних осіб і виявили бажання навчатися в акредитованому недержавному вищому навчальному закладі або державному вищому навчальному закладі, що знаходиться на території іншого регіону України, рекомендуємо здійснити на договірній основі зі збереженням умов оплати, що були передбачені попередньою угодою особи з відповідним вищим навчальним закладом АР Криму або Севастополя", - повідомляє прес-служба.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА