Інтерфакс-Україна
15:49 05.04.2014

У Херсоні створено спецпідрозділ для допомоги українцям із Криму в паспортних питаннях і оформленні іншої документації - Аваков

1 хв читати

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що всі українці з Криму, котрі мають які-небудь проблеми з паспортами та іншими державними документами, можуть звертатися до спеціального підрозділу, створеного в Херсоні у зв'язку з виниклою ситуацією.

"Усі кримчани, які хочуть оформляти документи в Міністерстві внутрішніх справ України, зокрема паспорти, вклеювати фотографії, а також здійснювати якісь трансакції та маніпуляції з документами України, можуть на сьогодні робити це в Херсоні. Ми відкрили там спеціальний підрозділ, найближчим часом ми потурбуємося про те, щоб були всі можливі варіанти доступу кримчан до цієї інформації", - сказав міністр в ефірі програми "Шустер Live" у п'ятницю ввечері.

Він додав, що на сайті МВС буде розміщено роз'яснювальну інформацію з цього приводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб: з початку доби зафіксовано 75 бойових зіткнень, найбільше – на покровському напрямку

Росія б'є по Україні не випадково, обирає цілі, щоб страждали люди - Зеленський

Зеленський: США передали на Близький Схід 20 тис. ракет, вони призначалися для України

Ситуація на кордоні Сумщини напружена, але під контролем, підстав для евакуації з Сум немає – очільник ОВА

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

Через удар російського БпЛА у Старому Салтові постраждали троє цивільних

В Офісі президента відбулася зустріч із німецькою делегацією, говорили про російську пропаганду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА