Інтерфакс-Україна
13:01 10.04.2014

Турчинов готовий указом гарантувати непереслідування учасників акцій у Луганську та Донецьку у разі здачі зброї

1 хв читати
Турчинов готовий указом гарантувати непереслідування учасників акцій у Луганську та Донецьку у разі здачі зброї

Голова Верховної Ради України, в.о. глави держави Олександр Турчинов гарантує відсутність переслідувань учасників протестів у разі розблокування ними захоплених адмінбудівель та здачі зброї не лише в Луганську, але і в Донецьку.

"Я підтверджую цю позицію. З луганчанами ми проводимо переговори. І коли громадяни Донецька, що зараз перебувають в адміністрації, також погодяться на цю пропозицію, я готовий розширити також цей указ і на Донецький регіон", - сказав він під час засідання в четвер.

Раніше О.Турчинов заявив, що немає необхідності ухвалювати закон про амністію учасників протестів на південному сході країни, якщо вони добровільно складуть зброю і звільнять будівлі. В.о. президента готовий підписати указ про гарантії відсутності переслідувань цих протестувальників.

ОСТАННЄ

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

Окупанти 14 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранені 2 цивільних – обладміністрація

Окупанти 45 разів атакували дронами Чернігівську область, пошкоджені будинки та авто – обладміністрація

Померла одна з постраждалих внаслідок обстрілу Києва 14 листопада, кількість загиблих сягнула 7 – КМВА

ППО знешкодила вночі 2 з 3 ракет та 91 з 135 ворожих дронів, є влучання на 13 локаціях

Сили безпілотних систем уразили за добу 653 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 265 бойових зіткнень

Мінфін США видав ще на місяць ліцензії на операції з укладання контрактів та продажу активів "Лукойлу", зокрема у Болгарії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА