Інтерфакс-Україна
10:19 30.04.2014

Прокуратура Харківської області попереджає про можливі провокації на травневі свята

1 хв читати

Прокурор Харківської області Василь Синчук звернувся до жителів регіону з попередженням про можливі провокації з боку радикально налаштованих угруповань під час травневих свят.

"Останнім часом простежується тенденція ескалації протистояння у вихідні та у свята. Тому я звертаюся як до всіх правоохоронців області, так і до громадян із попередженням про можливе загострення ситуації різними політичними силами і спроби дестабілізувати її", - цитує В Синчука прес-служба прокуратури Харківської області в середу.

За його словами, правоохоронці Харківщини з 1 до 4 травня виконуватимуть службу в посиленому режимі. Особливо контролюватимуть місця масового відпочинку громадян.

"Суспільний порядок забезпечуватиметься виключно силами правоохоронних органів, як і передбачено законом. Жителі області можуть брати участь у цій роботі лише у складі відповідних громадських формувань, утворених і зареєстрованих згідно з чинним законодавством", - сказав В.Синчук.

Він зазначив, що спроби певних груп чи окремих громадян під приводом забезпечення порядку скоїти протиправні дії каратимуться згідно з законом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА