Інтерфакс-Україна
17:04 20.05.2014

"МАУ" продовжила скасування рейсів до Сімферополя до 25 жовтня

1 хв читати

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) у зв'язку з чинними обмеженнями на польоти до Криму всі рейси між Києвом і Сімферополем скасувала до 25 жовтня 2014 року включно.

"У разі змін у розкладі авіакомпанія оперативно інформуватиме пасажирів", - зазначається в повідомленні "МАУ".

Як повідомлялося, "МАУ" скасувала рейси до Сімферополя по 26 червня включно.

"МАУ" зазначала, що вона здійснює продаж квитків на рейси в напрямку Криму на дати після 26 червня, оскільки повідомлення про заборону польотів до аеропорту Сімферополя і закриття повітряного простору над усією територією Криму, опубліковане Державною авіаційною службою 2 квітня, діяло до 26 червня включно.

"У разі, якщо заборону на польоти до Криму все-таки буде продовжено, пасажирам буде компенсовано вартість квитків відповідно до міжнародних правил", - зазначала корпоративний прес-секретар авіакомпанії Євгенія Сацька.

Пізніше Міністерство інфраструктури України повідомило, що аеропорти Криму залишаються закритими через підвищений ризик для безпеки польотів цивільних повітряних суден.

"Будь-які польоти, здійснювані до аеропортів Криму, є незаконними й такими, що не відповідають вимогам безпеки польотів", - ішлося в повідомленні міністерства.

"МАУ" заснована в 1992 році, є найбільшою українською авіакомпанією. Базовий аеропорт - ГМА "Бориспіль".

Флот "МАУ" складається із 40 літаків: п'яти Embraer - 190, 32 літаків Boeing 737 (зокрема чотирьох авіалайнерів модифікації 737-900), трьох Boeing 767.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп цьогоріч хоче зустрітися з Кім Чен Ином – ЗМІ

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

Трамп: США вивчають досвід застосування дронів у війні в Україні

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА