Інтерфакс-Україна
09:29 03.06.2014

"Нафтогаз" і "Газпром" обговорюють ціну в $268-485/тис. куб. м з квітня-2014 по червень-2015 - єврокомісар

1 хв читати
"Нафтогаз" і "Газпром" обговорюють ціну в $268-485/тис. куб. м з квітня-2014 по червень-2015 - єврокомісар

"Нафтогаз" і "Газпром" (MOEX: GAZP) переглядають заднім числом ціни постачань газу в квітні та травні 2014 року, повідомив єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер за підсумками чергового раунду тристоронніх переговорів.

"Ціна буде вища за $268 і нижча за $485. Решта - питання переговорів", - заявив він у Брюсселі в понеділок увечері.

Єврокомісар висловив побажання, щоб пакетної домовленості про ціну та графік платежів було досягнуто на період щонайменше до червня 2015 року.

Г.Еттінгер повідомив, що переговори триватимуть, імовірно, ще цього тижня, щоб намагатися дійти згоди до середини наступного тижня.

За його словами, сторони вирішили в цей період утриматися від припинення постачань газу або звернення до судів.

Єврокомісар також повідомив, що в понеділок голови "Нафтогазу" та "Газпрому" провели двосторонні комерційні переговори, та схвалив факт відновлення таких контактів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голови МЗС України та Естонії обговорили протидію російському тіньовому флоту

Сибіга провів переговори з міністрами десяти африканських країн на форумі в Анталії - МЗС

Посланник Трампа запропонував передати Росії частину територій України

Умєров і Каллас обговорили у Брюсселі спільні оборонні проєкти та координацію міжнародної допомоги Україні

ДПС пропонує збільшити термін подання заяви для звільнення від сплати податків після демобілізації до 180 днів

Умєров обговорив з Кубілюсом забезпечення української армії озброєнням і боєприпасами

З окупованої території вдалося врятувати ще двох українських підлітків – Bring Kids Back UA

Зеленський обговорив з представниками громад Дніпропетровської області відбудову житла та водопостачання

Умєров про підсумки "Рамштайну": Нові кроки підтримки від партнерів і створення коаліції РЕБ за лідерства Німеччини

Мінюст України найняв юрфірму Hogan Lovells US для роботи над угодою з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА