Інтерфакс-Україна
14:21 19.06.2014

Порошенко підписав закон, згідно з яким вводяться штрафи за несплату парковки водіями транспортних засобів

2 хв читати
Порошенко підписав закон, згідно з яким вводяться штрафи за несплату парковки водіями транспортних засобів

Президент України Петро Порошенко підписав закон №1283-VII "ПРО внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо паркування транспортних засобів", повідомляє прес-служба глави держави.

Верховна Рада 29 травня внесла зміни до законодавства щодо паркування транспортних засобів та встановлення відповідальності за порушення правил паркування транспортних засобів.

Згідно з пояснювальною запискою, серед інших завданням закону є визначення підстав та процедури притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб операторів за порушення встановлених правилами вимог до розміщення, обладнання та функціонування майданчиків для платного паркування, а також користувачів майданчиків для паркування за несплату вартості послуг з утримання парковок та паркування на місцях, призначених для паркування інвалідів".

Закон передбачає штраф від 8 до 12 неоподатковуваних мінімумів громадян за несплату водієм транспортного засобу вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування, обладнаних паркувальними автоматами та іншими технічними засобами, що забезпечують контроль за паркуванням, або автоматичними в'їзними і виїзними терміналами.

Крім того, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, що не мають пільг, призводить до накладення штрафу на водіїв транспортних засобів від 15 до 18 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно із законом передбачено "чітке розмежування повноважень органів місцевого самоврядування і Державтоінспекції МВС з контролю за виконанням правил у частині розміщення, обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів і в частині гарантування безпеки дорожнього руху відповідно".

ОСТАННЄ

У Дніпрі нічним ударом РФ пошкоджені 9 багатоповерхівок, понад 50 тис людей без світла – мер

Криворізький швидкісний трамвай відновив роботу в повному обсязі після ранкових обмежень

В Києві введено аварійне відключення за командою Укренерго, зупинене водопостачання та електротранспорт – КМДА

Окупанти захопили 11 кв км за добу за двох напрямках у Донецькій області - DeepState

У прем'єра Свириденко 1 штатний радник, 4 - на громадських засадах і 1 помічниця

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА