Інтерфакс-Україна
13:42 28.07.2014

Кабмін звільнив заступника голови "Нафтогазу України" Кацубу

1 хв читати
Кабмін звільнив заступника голови "Нафтогазу України" Кацубу

Кабінет Міністрів звільнив заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Олександра Кацубу.

Відповідне рішення закріплено розпорядженням Кабміну №662-р від 23 липня 2014 року, текст якого оприлюднено на урядовому порталі.

Згідно з документом, О.Кацубу звільнено з посади за власним бажанням.

Як повідомлялося, О.Кацубу було призначено заступником голови правління "Нафтогазу" в листопаді 2012 року. З вересня 2010 року він працював заступником голови правління дочки держхолдингу - ДАТ "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь).

Із кінця березня 2014 року правління НАК "Нафтогаз України" очолює Андрій Коболєв, його першим заступником є Ігор Прокопів (від початку липня 2014 р. також голова "Укртрансгазу"), заступниками - Сергій Коновець, Олександр Тодійчук та Юрій Колбушкін. Заступником голови держхолдингу також є Валентин Франчук, який нині перебуває на "довгостроковому лікарняному" і з травня - в розшуку.

Голову правління "Нафтогазу України" та його заступників і членів правління призначає і звільняє Кабінет Міністрів.

НАК "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА