Інтерфакс-Україна
11:43 01.08.2014

Луганськ залишається без електроенергії, водопостачання й мобільного зв'язку

1 хв читати
Луганськ залишається без електроенергії, водопостачання й мобільного зв'язку

Луганськ залишається повністю знеструмленим відучора, в місті також немає водопостачання, мобільного зв'язку, є перебої з міським зв'язком, повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

"Відучора Луганськ повністю знеструмлений – немає енергопостачання, водопостачання, мобільного зв'язку, також є перебої з міським зв'язком", - ідеться в повідомленні.

Через бойові дії на території міста в результаті артилерійсько-мінометного обстрілу було повністю зруйновано Кіровську електричну підстанцію та значно пошкоджено високовольтні лінії електропередач. Також учора було пошкоджено ще одну лінію, що живить місто з боку Краснодона. В результаті Луганськ залишився повністю без енергопостачання. Через відсутність електрики припинили роботу насосні й підвищувальні станції - місто залишилося без водопостачання.

Від газопостачання було відключено понад 4 тис. абонентів у різних районах міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА