Інтерфакс-Україна
12:33 04.08.2014

Квитки на перший рейс потяга Київ-Рахів було розпродано на 100%

1 хв читати
Квитки на перший рейс потяга Київ-Рахів було розпродано на 100%

Потяг №457/458 сполученням Київ-Рахів 3 серпня вирушив у перший рейс, повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниці").

Потяг вирушив із Києва о 15:39 і прибув до Рахова 4 серпня о 10:56.

Пасажири викупили всі 560 місць у потязі, із них до Ворохти - 124 місця, до Рахова - 112 місця, до Яремча - 106, до Коломиї - 91 місце.

Із Києва потяг курсуватиме по непарних числах через день, із Рахова - через день по парних. Із Рахова потяг вирушатиме о 12:08 і прибуватиме до Києва о 7:00. Потяг робитиме зупинки, зокрема, на станціях Чортків, Хмельницький, Тернопіль, Ворохта, Заліщики, Коломия, Яремче та Вінниця.

Потяг Київ-Рахів-Київ сформовано з 12 пасажирських вагонів: п'яти купейних і семи плацкартних вагонів, які підготувала Південно-Західна залізниця.

ОСТАННЄ

Мерц: Вступ України в ЄС 1 січня 2027р. неможливий - ЗМІ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА