Інтерфакс-Україна
09:22 05.08.2014

Луганськ "зеленим коридором" у понеділок залишили 353 мирних жителя - прес-центр АТО

1 хв читати
Луганськ "зеленим коридором" у понеділок залишили 353 мирних жителя - прес-центр АТО

У понеділок 4 серпня "зеленим гуманітарним коридором" поблизу Луганська до українських військ вийшли 353 мирних жителя, з них 171 чоловіків, 185 жінок і 7 дітей, повідомляє прес-центр АТО в понеділок.

У повідомленні також зазначено, що військовослужбовці частин і підрозділів оперативного командування "Північ" Збройних сил України передали жителям с. Раївка Слов’яносербського району, що за 6 км на північний захід від облцентру, дві тонни хліба, круп та інших продуктів харчування.

Населення Луганська на початку цього року становило 424 тис., с. Раївка - 266 осіб 2001 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 901 ворожу ціль

Двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА