Інтерфакс-Україна
14:14 25.08.2014

Колону бронетехніки, що прорвалася до України під Новоазовськом зупинено - РНБО

1 хв читати
Колону бронетехніки, що прорвалася до України під Новоазовськом зупинено - РНБО

Колона бронетехніки, що прорвалася в Україну зі сторони кордону з РФ під Новоазовськом (Донецька обл.), зупинено силами українських силовиків на кордоні н.п. Щербак-Маркіне, повідомляють у РНБО України.

"Сьогодні вранці було зафіксована спробу російських військових під виглядом донбаських бойовиків організувати новий район збройного протистояння на півдні Донецької області. О 5.20 ранку поблизу населених пунктів Щербак і Новоазовськ змішана колона бронетехніки в складі 10 танків, 2 БМП і двох "УРАЛів" порушила державний кордон України. Прикордонники вступили в бій і викликали підкріплення", - розповів спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в понеділок у Києві.

Він зазначив, що просування основної частини техніки противника зупинено вогнем на рубежі Щербак-Маркіне.

А.Лисенко наголосив, що "залишки цієї колони зараз відслідковуються і вони обов'язково будуть знешкоджені".

За його словами, наразі траса-Новоазовськ-Маріуполь і м.Новоазовск перебуває під контролем українських силовиків.

А.Лисенко також заявив, що з території Росії здійснюється обстріл в напрямку Новоазовська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні вже відбудовані сотні об'єктів інфраструктури - Зеленський

Уряд розраховує, що до 2030 р. 60% жителів України будуть володіти англійською мовою певною мірою

Зеленський привітав працівників українських ЗМІ з Днем журналіста

Кількість постраждалих у Тернополі зросла до 11 осіб, шестеро з них – рятувальники

У стаціонарах Києва перебувають 17 постраждалих через нічну атаку, ще восьмеро отримують допомогу амбулаторно

В Україні відзначають День журналіста: благодійний концерт на підтримку військових

Короткочасні дощі та грози пройдуть на значній території України в суботу, вдень 28-33°

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" іноземців, залучених до надання гуманітарної допомоги Україні

Стефанішина: Говорити про дати відкриття перших трьох переговорних Кластерів можна буде через 2 тижні, коли ЄК надасть висновки

УЧХ допомагає постраждалим від російської атаки на Тернопіль та Луцьк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА