Інтерфакс-Україна
16:56 02.09.2014

Посадових осіб медуніверситету ім. О.О.Богомольця підозрюють у розтраті бюджетних коштів - прокуратура

1 хв читати
Посадових осіб медуніверситету ім. О.О.Богомольця підозрюють у розтраті бюджетних коштів - прокуратура

Прокуратура Києва розслідує кримінальну справу щодо посадових осіб Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, у зв'язку зі зловживанням службовим становищем.

"Органи прокуратури України, за результатами перевірок відкрили кримінальне провадження за фактами розтрати бюджетних коштів на підставі завищення заробітної плати, вартості будівельних робіт та відчуження майна, загальна сума збитків за цим виробництвом становить понад 11 млн грн", - розповів у вівторок на брифінгу в Києві речник Генеральної прокуратури України Юрій Бойченко.

Зокрема, за його словами, під час перевірки використання бюджетних коштів, які були виділені на проектування і будівництво гуртожитку Національного медичного університету ім. Богомольця, встановлено завищення вартості робіт на суму понад 10 млн грн.

"За цим фактом прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження щодо посадових осіб зазначеного вищого навчального закладу", - зазначив речник Генпрокуратури.

Він повідомив, що кримінальне провадження відкрито за частиною 2 статті 364 КК України (зловживання службовим становищем).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До київських шкіл очно повернулося 41,6% від усіх школярів міста - КМДА

У Харкові двоє постраждалих – мер

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА