Інтерфакс-Україна
11:46 08.10.2014

"Стратегія реформ-2020" передбачає зростання ВВП до $16 тис. на людину - Зубко

1 хв читати
"Стратегія реформ-2020" передбачає зростання ВВП до $16 тис. на людину - Зубко

У результаті реалізації запропонованої президентом Петром Порошенком "Стратегії реформ-2020" рівень ВВП на душу населення у 2020 році в Україні має збільшитися до $16 тис., заявляє перший заступник голови Адміністрації президента Геннадій Зубко.

Як повідомляє прес-служба глави держави, стратегія складається з 62 реформ. Першочерговими, за словами Г.Зубка, є антикорупційна, податкова, судова реформи, децентралізація влади, реформа правоохоронних органів, системи національної безпеки та оборони, охорони здоров'я.

Під час зустрічі з представниками місцевої влади Житомирської області, представляючи програму реформ, перший заступник голови Адміністрації президента зазначив, що "Стратегія реформ-2020" також передбачає подання Україною заявки на членство в Євросоюзі у 2020 році.

Говорячи про децентралізацію влади, він зазначив, що місцеве самоврядування має отримати нові повноваження. "Ми маємо слідувати прикладу Німеччини, де заможні міста самостійно вирішують свої проблеми, без залучення допомоги державного бюджету", - наголосив Г.Зубко.

Як повідомлялося, П.Порошенко презентував свою "Стратегію реформ-2020" 25 вересня в Києві.

ОСТАННЄ

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

Урсула фон дер Ляєн: ЄС надає енергетичну допомогу та працює над забезпеченням фінансової допомоги Україні

Норвегія 4-5 листопада прийматиме зустріч міністрів оборони JEF, очікується участь Шмигаля

Зеленський з дружиною зустрілись із захисниками, які втратили зір і проходять реабілітацію

У Вишгородському районі під Києвом відкрили рух мостом, який був зруйнований на початку вторгнення

Україна відкриває представництва з експорту зброї у Берліні та Копенгагені

Італія готує 12 пакет військової допомоги для України

На Дніпропетровщині 1 листопада ворог вдарив по центру населеного пункту, де не розташовано жодного плацу - 30-й Корпус морської піхоти

"Укренерго" у вівторок планує обмеження електрики населенню і промисловості

Україні не вистачає $750 млн з 2 млрд, необхідних на імпорт газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА