18:09 23.10.2014

Євгена Кисельова пропустили в Україну - Держприкордонслужба

2 хв читати
Євгена Кисельова пропустили в Україну - Держприкордонслужба

Журналіста Євгена Кисельова пропустили в Україну, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Державній прикордонній службі.

"Непорозуміння усунено, його пропустили в Україну", - розповів агентству помічник голови Держприкордонслужби України Сергій Астахов.

За його словами, таким чином Є.Кисельову знято заборону на в'їзд в Україну.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що ведучого Є.Кисельова в четвер не впустили в Україну. За словами самого журналіста, йому повідомили про заборону в'їзду в Україну згідно з рішенням СБУ. За словами Є.Кисельова, він прилетів в Україну в четвер, в аеропорту "Бориспіль" його не пропустили через кордон і видали постанову про депортацію.

Джерело в правоохоронних органах повідомило агентству, що Є.Кисельова не пропустили в Україну помилково.

"Йдеться про заборону на в'їзд іншому Кисельову. Нині цю помилку виправляють", - розповів співрозмовник агентства, уточнивши, що йдеться про гендиректора Russia Today Дмитра Кисельова.

Пізніше в Службі безпеки України заявили, що Є.Кисельову найближчим часом буде дозволено в'їзд в Україну.

Помічник голови Держприкордонслужби України С.Астахов повідомив агентству, що прикордонники не пропустили Є.Кисельова, оскільки є відповідне доручення уповноваженого органу щодо особи з таким ім'ям та прізвищем.

Як повідомлялося, Нацрада з телерадіомовлення наприкінці серпня оприлюднила список журналістів і керівників телеканалів Російської Федерації, яким може бути заборонений в'їзд в Україну. Станом на 11 вересня в'їзд в Україну був заборонений уже 35 представникам російського медіаринку, зокрема й генеральному директору Russia Today Дмитру Кисельову.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА