16:07 17.11.2014

"Фідомобайл" побудує мережу Wi-fi у київському метро протягом року - метрополітен

1 хв читати
"Фідомобайл" побудує мережу Wi-fi у київському метро протягом року - метрополітен

Компанія "Фідомобайл" зможе побудувати мережу Wi- fi на всіх станціях київського метро протягом року - орієнтовно до листопада 2015 року, повідомив головний інженер комунального підприємства "Київський метрополітен" Володимир Зель на прес-конференції в Києві в понеділок.

"Компанія надасть послуги Wi- fi для пасажирів, і крім цього, за її рахунок буде вирішено низку питань із відеоспостереження, як на станціях, так і на рухомому складі. Зараз готується технічне завдання", - сказав він.

Як повідомлялося, Київська міськдержадміністрація (КМДА) згідно з розпорядженням від 29 жовтня 2014 року, визнала компанію "Фідомобайл" переможцем конкурсу на будівництво мережі Wi-fi у столичному метрополітені.

"Фідомобайл" має намір інвестувати у проект з будівництва мережі 100 млн грн. Мережа має бути обладнана на 52 станціях і 67,5 км ліній столичного метро, а також в 744 вагонах.

"Фідомобайл" розпочне реалізацію проекту після підписання договору з КМДА. За умови злагодженої роботи та сприяння з боку міської влади та керівництва Київського метрополітену компанія готова показати результати вже в 2015 році", - зазначила компанія.

"Фідомобайл" у жовтні 2013 року було внесено до реєстру операторів і провайдерів телекомунікацій. Компанія зареєстрована Фідобанком", що належить Олександру Адаричу, і на своєму сайті позиціонує себе як оператор віртуальної національної мережі мобільного зв'язку і мережі бездротового широкосмугового доступу до Інтернету.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА