10:36 04.12.2014

Раду бізнес-омбудсмена буде створено в Україні - постанова

1 хв читати
Раду бізнес-омбудсмена буде створено в Україні - постанова

Уряд України вирішив створити раду бізнес-омбудсмена як свій постійний консультативно-дорадчий орган, відповідну постанову №691 від 26 листопада оприлюднено на урядовому сайті в середу.

Як зазначено в затвердженому цим документом положенні про раду бізнес-омбудсмена, її основним завданням є розгляд скарг бізнесу на дію чиновників, вироблення рекомендацій владі у сфері підприємництва, а також підготовка меморандуму пропозицій до законопроекту про створення установи бізнес-омбудсмена.

Згідно з положенням, до складу ради входять сам бізнес-омбудсмен, двоє його заступників і працівники секретаріату, до того ж, бізнес-омбудсменом може бути й іноземець.

Керівним органом ради бізнес-омбудсмена є наглядова рада, яка складається з уповноважених осіб трьох сторін: Кабміну, міжнародних фінансових організацій (Європейського банку реконструкції та розвитку - ЄБРР, Організації економічної співпраці та розвитку - ОЕСР) та бізнес-асоціацій (Американська торгова плата в Україні, Європейська бізнес-асоціація, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців). Кожна із сторін має один голос.

Як повідомлялося, уряд України та ЄБРР 12 травня 2014 року підписали меморандум про взаєморозуміння для української антикорупційної ініціативи, що передбачає створення інституту бізнес-омбудсмена.

Голова представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер наприкінці листопада повідомив про рішення виділяти щорічно EUR1,5 млн для фінансування офісу омбудсмена.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА