Інтерфакс-Україна
10:10 22.12.2014

Госпсуд повернув будівлю в аеропорту "Бориспіль"

1 хв читати
Госпсуд повернув будівлю в аеропорту "Бориспіль"

Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури області та зобов'язав кейтерінгову компанію звільнити приміщення Міжнародного аеропорту "Бориспіль" площею 1620 кв. м і 3340 кв. м твердого покриття навколо нього.

"Встановлено, що в 1997 році між ДП "МА "Бориспіль" та приватним підприємством укладено договір оренди цеху бортового харчування, термін дії якого закінчився ще в 2012 році. Однак, орендар в установленому порядку зазначений договір не продовжив. Незважаючи на це, компанія продовжувала використовувати державну власність, за Цивільним кодексом України визначено пеню у подвійному розмірі", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Київської області.

З урахуванням порушень законодавства, суд також стягнув із підприємства неустойку за несвоєчасне повернення орендованого майна в сумі майже 22 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода про корисні копалини зміцнила відносини України і США - посол Тейлор

Сі Цзіньпін на зустрічі з Путіним про війну в Україні: Корінні причини слід усунути, а занепокоєння щодо безпеки всіх країн - сприймати серйозно

СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини

Британія оголосить у п'ятницю про введення жорстких санкцій щодо 100 нафтових танкерів, які використовує РФ

Тимчасові обмеження руху будуть у Києві 10 травня через перебування іноземних делегацій

Сили оборони уразили за добу 16 районів зосередження окупантів - Генштаб

Впродовж доби зафіксовано 193 бойових зіткнення - Генштаб

Окупанти втратили впродовж доби 1300 військовослужбовців

9 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Уряд Великої Британії збирається оголосити посилений пакет санкцій проти тіньового флоту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА