Інтерфакс-Україна
15:59 30.12.2014

Яценюк погрожує глав і Міненерговугілля звільненням за відсутність контролю над міністерством

1 хв читати
Яценюк погрожує глав і Міненерговугілля звільненням за відсутність контролю над міністерством

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк загрожує главі міністерства енергетики та вугільної промисловості Володимиру Демчишину звільненням за відсутність контролю над відомством.

"Вчора на засіданні уряду я дав місяць міністру енергетики, щоб він взяв під контроль галузь і своє міністерство, або я буду змушений пропонувати парламенту прийняти кадрові рішення. Зокрема, він узяв під контроль призначення керівників державних енергетичних компаній. Там представників російських громадян, як то Григоришина (Костянтина Григоришина - ІФ), не буде", - сказав він на прес-конференції у вівторок.

Як повідомлялося, директором національної енергетичної компанії (НЕК) "Укренерго" призначений Юрій Касич.

Ю. Касич до останнього часу очолював ПАТ "Чернігівобленерго", цю компанію контролюють структури підприємців Костянтина Григоришина та Ігоря Коломойського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський назвав енергетичне обладнання, фінанси і ППО головними темами переговорів з партнерами

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

Зеленський та Карні обговорили розширення участі Канади в ініціативі PURL

У Херсоні загинула ще одна людина

Трамп і Зеленський говорили про ракети великої дальності Tomahawk - ЗМІ

Україна у межах синхронізації санкцій проти РФ за 4 міс. ухвалила 8 пакетів щодо 281 фізичних і 633 юросіб

Естонія тимчасово закрила пункт пропуску Саатсе на кордоні з РФ

Один із поранених внаслідок з'ясування стосунків із застосуванням гранати в Лозовій загинув, винуватця взято під варту

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

Зеленський - Трампу: Якщо вдається зупинити війну на Близькому Сході, то інші війни точно можуть бути зупинені, в тому числі ця російська війна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА