Інтерфакс-Україна
20:06 22.01.2015

У Києві після опалювального сезону можуть відмовитися від газу для гарячого водопостачання та перейти на мазут

1 хв читати
У Києві після опалювального сезону можуть відмовитися від газу для гарячого водопостачання та перейти на мазут

У мерії Києва розглядають можливість переходу на використання мазуту на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 ПАТ "Київенерго" замість газу для забезпечення гарячого водопостачання після завершення опалювального сезону, повідомив директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитро Новицький.

"Коротко про те, що робить департамент для того, щоб улітку була гаряча вода: на селекторній нараді, яка відбулася позавчора в НАК "Нафтогаз України", ми порушили це питання, і нас поінформували, що на сьогодні вартість мазуту вже стала дешевша за газ", - сказав він, виступаючи перед депутатами Київради на пленарному засіданні в четвер.

"Оскільки для Дарницької ТЕЦ, а також ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 "Київенерго" альтернативним джерелом енергії є мазут, ми нині розглядаємо питання про його використання на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: викрито начмеда бойової бригади ЗСУ, який коригував повітряні атаки ворога

Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго

Окупанти 17 разів обстріляли міста і села Донецької області, у Дружківці є загиблий – обладміністрація

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

Фон дер Ляєн: на саміті нам доведеться вирішити, яким шляхом піти у питанні фінпідтримки України на 2026-2027рр

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА