Інтерфакс-Україна
14:53 31.01.2015

Мінкульт фінансуватиме тільки ті заходи, які пов'язані з підтримкою АТО - міністр

2 хв читати
Мінкульт фінансуватиме тільки ті заходи, які пов'язані з підтримкою АТО - міністр

Міністерство культури фінансуватиме тільки ті культурні заходи, які пов'язані з підтримкою військових і учасників АТО, заявляє віце-прем'єр-міністр - міністр культури України В'ячеслав Кириленко.

"Доки у країні російська агресія, ми не можемо працювати як у мирний час, і культури це стосується також", - зазначив віце-прем'єр, повідомляє його прес-служба в суботу.

"Пріоритет культурної політики за часів російської агресії - допомога українським військовим і антитерористичній операції", - сказав він.

В.Кириленко розповів, що у Міністерство надходять тисячі прохань від відомих і талановитих людей про підтримку. "Але цього року всі кошти спрямовуватимуться на державні заходи, офіційні урочистості чи пам'ятні дати, а всі інші - тільки на ті заходи, які сприяють бійцям АТО і проведенню АТО. Скінчиться війна, ми переможемо і знову будемо фінансувати звичайні концерти", - сказав міністр.

Він також повідомив, що в понеділок буде створено координаційну художню раду, до якої увійдуть відомі українські артисти, які вже виступають у зоні АТО або мають такі плани.

"Усі художники, артисти, поети, діячі культури, які їздять або прагнуть їздити в зону АТО, об'єднаються в одну координаційну Раду, щоб не їздити в ті самі місця, а покрити все, і передову, і шпиталі, і великі збірні пункти. Це буде їхня ініціатива і їхня участь в АТО", - сказав В.Кириленко. Він додав, що учасники такої координаційної ради контролюватимуть розподіл коштів на мистецькі заходи, пов'язані з АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Треба зупинити війну, натиснувши на Росію, відсутність тиску дає війні забирати життя - це співучасть і відповідальність

Навчальний центр ЗАЕС вчетверте з початку року атакували БПЛА

Під час російського обстрілу постраждала бібліотека в Києві, загалом за час вторгнення пошкоджено 808 бібліотек

Вночі Росія "відповіла" на знищений літак атакою на мирних жителів в Україні - Сибіга

Шмигаль після російського обстрілу: Світ має посилювати тиск і бити санкціями по важливих секторах економіки агресора

Мін'юст: відсутнє чітке нормативне регулювання можливості для заброньованих виїжджати за кордон під час відпустки

Внаслідок нічної атаки в Чернігові постраждали четверо людей, пошкоджено житлові будинки, в оселях немає світла

УЗ планує відновити рух на пошкодженій обстрілами РФ ділянці під Києвом протягом доби

Росія вночі запустила по Україні 407 дронів та 44 ракети – речник ПС ЗСУ

Троє людей загинуло та ще близько 40 поранені через нічний масований обстріл росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА