Інтерфакс-Україна
16:26 02.02.2015

НБУ вирішив відмовитися від індикативного курсу - джерело

1 хв читати
НБУ вирішив відмовитися від індикативного курсу - джерело

Національний банк України (НБУ) вирішив з 5 лютого відмовитися від використання індикативного курсу, забезпечивши єдиний ринковий курс гривні на міжбанківському валютному ринку, повідомило джерело на фінансовому ринку.

"Від четверга буде єдиний ринковий курс. Індикативного курсу не буде", - сказав співрозмовник "Інтерфакс-Україна" за підсумками наради з банкірами в НБУ в понеділок.

Як повідомлялося, в центральному банку розглядалося питання введення нового порядку роботи міжбанку.

Водночас минулого тижня НБУ заявив про відсутність планів уведення обмеження продажу валюти тільки під критичний імпорт.

НБУ з кінця минулого року щодня проводить аукціони, на яких продає $3 млн для пошуку індикативного курсу, на який мають орієнтуватися банки під час проведення операцій. Водночас індикативний курс і реальний курс на міжбанку значно відрізнялися: в п'ятницю 30 січня середньозважений курс на аукціоні НБУ становив 16,0072 грн/$1, тоді як реальний курс на міжбанку - 21,1000 грн/$1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд спрямовує 322 млн грн на зарплати фахівців з супроводу ветеранів

7 корпус ДШВ очолив Герой України Євген Ласійчук

Понад 200 угод та меморандумів на понад EUR13 млрд підписано на Конференції з питань відновлення України – Шмигаль

Білоруський вертоліт Мі-24 збив російський дрон, що летів в Україну, – джерело

У Златополі на Харківщині одна людина загинула, ще сім постраждали внаслідок удару ворожого БпЛА

На заході України у вівторок місцями дощі з грозами, на сході та півдні – спека, 34-37°С

Шестеро людей зазнали поранень через ворожу атаку безпілотником по навчальному закладу на Сумщині

Глави Міноборони ФРН і США зустрінуться для обговорення закупівель ППО Patriot для Києва - ЗМІ

Російські військові атакували з БпЛА зупинку громадського транспорту в Херсоні, двоє поранених

Інвестгрупа SCM до 25-річчя оновлює свою айдентику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА