Інтерфакс-Україна
16:58 14.02.2015

"ДНР" заявить про претензії на всю Донецьку область, якщо не отримає фактичної незалежності - Захарченко

1 хв читати
"ДНР" заявить про претензії на всю Донецьку область, якщо не отримає фактичної незалежності - Захарченко

Глава самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко заявив про необхідність виробити чіткий конструктивний документ для інтенсифікації мирного процесу на Донбасі.

"Поки що ми бачимо розмиті формулювання і різноманітні трактування. Якщо не буде чіткого конструктивного документа, ні до чого доброго це не приведе", - сказав О.Захарченко журналістам у суботу в Донецьку.

Він наголосив, що "ДНР" вважає всю територію Донецької області своєю, однак може інтенсифікувати свої домагання на підконтрольну Україні частина регіону, якщо не буде виконано вимог про фактичну незалежність "ДНР".

"Я в Мінську говорив і зараз говорю, що територія "ДНР" - це територія Донецької області. Якщо не буде виконано наших вимог про фактичну незалежність, ми заявимо, що вся територія Донецької області наша. Яким шляхом її забирати, все одно. Якщо не вийде політичним, ми показали, що можна і по-іншому", - сказав він.

Вибори в "ДНР" відбудуться за місцевими законами, заявив О.Захарченко, і жодна українська парламентська партія не зможе брати в них участь. "Жодна партія, яка бере участь у парламенті, не пройде в Донбас на виборах - вони карателі", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА