Інтерфакс-Україна
14:34 16.02.2015

НБУ вперше опустив офіційний курс гривні нижче за 26 грн/$1 - майже до 26,05 грн/$1

1 хв читати
НБУ вперше опустив офіційний курс гривні нижче за 26 грн/$1 - майже до 26,05 грн/$1

Національний банк України в понеділок із 14:00 опустив офіційний курс гривні до нового історичного мінімуму - 26,049893 грн/$1, йдеться на сайті банку.

Згідно з ним, попередній мінімум курсу національної валюти був встановлений минулої п'ятниці - 25,918523 грн/$1.

Уперше офіційний курс гривні подолав позначку 25 грн/$1 11 лютого, коли Нацбанк за день опустив його відразу до 25,558067 грн/$1.

Як повідомлялося, Нацбанк від 5 лютого відмовився від проведення щоденних валютних аукціонів та індикативного курсу гривні, що на той момент становив 16,73 грн/$1, і заявив про повернення до ринкового ціноутворення.

У підготовці проекту держбюджету на 2015 рік уряд України використав середній курс на рівні 17 грн/$1, проте прем'єр Арсеній Яценюк 14 лютого повідомив про те, що поправки до держбюджету готуються з урахуванням прогнозованого середньорічного курсу гривні 21 грн/$1. Влада країни розраховує на зміцнення гривні після схвалення Міжнародним валютним фондом (МВФ) нової чотирирічної програми розширеного фінансування EFF на $17,5 млрд, що дасть змогу країні отримати додаткову підтримку інших міжнародних фінансових організацій і країн-партнерів та збільшить сумарний обсяг допомоги до $40 млрд, з яких $25 млрд уже заздалегідь погоджено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА