Інтерфакс-Україна
13:42 17.04.2015

Убивства Бузини та Калашнікова розслідують найкращі фахівці карного розшуку - міністр Аваков

1 хв читати
Убивства Бузини та Калашнікова розслідують найкращі фахівці карного розшуку - міністр Аваков

Убивства журналіста Олеся Бузини та екс-нардепа Олега Калашнікова розслідують з усією ретельністю із залученням найкращих фахівців карного розшуку, заявляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Зухвале вбивство Олеся Бузини в Києві - розслідується з усією ретельністю найкращими фахівцями карного розшуку. Компетентно та із залученням усього можливого потенціалу, що є у міліції та інших силових структур. МВС обов'язково відкрито представить результати розслідування, яке, розраховуємо, буде ефективним. Те саме стосується і розслідування у справі про вбивство Олега Калашнікова", - написав міністр у Facebook у п'ятницю.

Крім того, А.Аваков підтвердив побутовий характер убивства журналіста Сергія Сухобока. "Доповідаю, що вбивць у минулому співзасновника сайта "Обком" Сергія Сухобока вже встановлено, затримано й викрито. Двоє - вже у в'язниці. Мотиви і обставини цього вбивства - побутова сварка на тлі алкогольного сп'яніння. Матеріали готують до суду", - зазначив міністр.

Останніми дням А.Аваков перебував у відрядженні в Італії. На місце вбивств О.Калашнікова та О.Бузини виїжджав виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Василь Паскал.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кислиця до Навальної: подорожі до Європи "не є правом російських громадян", це привілей для тих, хто не сприяє війні

Зеленський обговорив з головою МЗС Данії продовження оборонної допомоги для України

Трамп назвав санкції проти банків і підвищені мита серед можливих заходів щодо РФ

Польща зацікавлена у спільному виробництві дронів та далекобійних засобів – Шмигаль

Трамп заявив, що не знає, чи готова наразі Росія до переговорів

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

Залишки ракети з бойовою частиною знайшли на соняшниковому полі на Київщині - ДСНС

Нова Зеландія також ввела санкції проти причетного до кібератак на Україну підрозділу РФ - Зеленський

РФ продовжує дезінформаційну кампанію зі звинувачення Україну в атаці на Польщу – ЦПД

Підозрюваного у вбивстві Чарлі Кірка затримали, повідомив Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА