Інтерфакс-Україна
11:58 23.04.2015

"Газ України" передала майже 175 одиниць техніки СБУ та Мінінфраструктури в зону АТО - "Нафтогаз"

1 хв читати
"Газ України" передала майже 175 одиниць техніки СБУ та Мінінфраструктури в зону АТО - "Нафтогаз"

У сферу управління Міністерства інфраструктури та Служби безпеки України для подальшого використання в зоні проведення АТО дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" "Газ України" передала 174 одиниці техніки.

Як повідомила в середу прес-служба НАК "Нафтогаз України", відповідна передача відбулася у виконання розпорядження Кабміну від 18 лютого 2015 року. Техніка передається СБУ та Мінінфраструктури на безоплатній основі.

"Зокрема, на потреби підрозділів Служби безпеки України та Міністерства інфраструктури в зону АТО передаються автомобілі: УАЗ-3909, ГАЗ-2705, ГАЗ-3309, ГАЗ-2705, ІЖ АС-Y, Daewoo Lanos, Daewoo Nexia, Toyota Corolla, SKODA Octavia та ін.", - йдеться в повідомленні.

Також компанія "Газ України" передала екскаватори "Борекс-2103", бензоелектростанції, міні-електростанції, мобільні радіостанції, п’ять стаціонарних комплектів диспетчерського радіозв'язку тощо. "Сумарна балансова вартість переданого майна становить близько 10 млн грн", - зазначили в НАК.

Церемонія передачі майна відбулася в середу в Івано-Франківську за участю представників СБУ, Мінінфраструктури та волонтерських організацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фідан їде в Москву обговорювати війну в Україні - ЗМІ

Генштаб ЗСУ: на покровському напрямку за добу зафіксовано 25 атак ворога, 19 відбито, бої продовжуються

Генштаб ЗСУ: на Курщині відбито 11 атак ворога, п'ять боїв ще тривають

ОСУВ "Хортиця": на одному із ключових напрямків знищено ворожий ракетний комплекс "Бук-М3"

Очільник МЗС Великої Британії про атаку на Київ: Це не дії країни, яка прагне миру

Сибіга після ворожої атаки на Київ: Це чіткий доказ того, що необхідно посилити санкційний тиск на РФ

Росія модернізувала ракети "Іскандер-М", тепер їх збивати складніше – речник ПС ЗСУ

Пентагон заперечив, що США планують вивести свої війська з Південної Кореї

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки нічної російської повітряної атаки на Київ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА