Інтерфакс-Україна
11:46 29.04.2015

Генпрокуратура відкрила провадження щодо перешкоджання правоохоронцями розслідуванню злочинів під час Майдану

1 хв читати

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання співробітниками правоохоронних органів розслідуванню злочинів, вчинених проти учасників Революції гідності, заявляє генпрокурор України Віктор Шокін.

"Було встановлено факти умисного створення перешкод Генпрокуратурою, СБУ і МВС збиранню доказів та іншої протидії", - сказав В.Шокін на брифінгу в Києві в середу.

За його словами, провадження відкрито за ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень), до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено дані про вчинення злочинів за цією статтею посадовими особами прокуратури, МВС, СБУ.

В.Шокін поінформував, що створено управління для розслідування цих злочинів. За його словами, наразі не йдеться про конкретних осіб, розслідування лише розпочалося.

Генпрокурор також закликав повідомляти будь-яку інформацію у цих справах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 221 військового на покровському напрямку, ще три боя тривають - Генштаб

Президентка Єврокомісії: наступного тижня відкриватимуть нову еру в стратегічному партнерстві на європейсько-канадському саміті

Громадян Великої Британії у Ізраїлі закликали зареєструвати свою присутність у британському МЗС

Україна та ЄС розпочали двосторонню зустріч у межах скринінгу законодавства в сфері довкілля, клімату та цивільного захисту - Міндовкілля

Альянс оприлюднив програму гаазького саміту НАТО

Киян попередили про загрозу ворожих БпЛА

ЄС продовжив санкції проти Росії, накладені у відповідь на незаконну анексію Криму

Депутати допускають призначення одного із урядовців послом у США, у Чернишова заявили, що чутки не коментують

ЦАХАЛ наніс удар по військовому центру зв’язку в Ірані

Канада на саміті G7 оголосить про новий пакет допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА