09:50 19.06.2015

За минулу добу бойовики 90 разів обстріляли позиції українських військових і мирні населені пункти - штаб

1 хв читати
За минулу добу бойовики 90 разів обстріляли позиції українських військових і мирні населені пункти - штаб

За минулу добу бойовики 90 разів порушили умови припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у "Фейсбук" у п'ятницю уранці.

Як зазначено в повідомленні, вздовж усієї лінії розмежування сторін незаконні збройні формування (НЗФ) били по позиціях українських військових із РСЗВ "Град", артилерії, бойових машин, стрілецької зброї і гранатометів.

Надвечір бойовики активізувалися, обстрілявши за ніч 55 разів українських військових і будинки мирних жителів.

Із 152-мм гаубиць НЗФ били по Широкій Балці, неподалі Артемівська, і Широкиному, а в районі Маріуполя - із 120-мм мінометів по Чермалику.

Піски, Опитне, Красногорівку і Мар’їнку супротивник методично обстрілював із стрілецької зброї та мінометів 82-мм калібру.

Після півночі бойовики обстріляли Золоте і Сокільники, що на Луганщині.

Прес-центр АТО наголошує, що найактивніше НЗФ обстрілювали позиції українських військових у Мар’їнці, здійснивши не менше десяти обстрілів із 120-мм мінометів, бойових машин піхоти, гранатометів і стрілецької зброї.

"Під щільним вогневим прикриттям "ДНР" окупантів двічі спробували вибити наших воїнів з позицій. Проте раз такі спроби обернулися для бойовиків втратами і вони відступили", - зазначає прес-центр АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся в Ірландії з головою Ради міністрів

Автоматичне перепризначення виплат на проживання для переселенців відбудеться з 1 березня

Через атаку ворожого дрона на Нікопольщині загинув чоловік і постраждала жінка

До 5 червня переобстеження повинні пройти 1,5 млн "обмежено придатних" - Генштаб ЗСУ

Лише 9 медійників не повернулися в Україну з 2022 р. - Юрчишин з посиланням на ІМІ

Міноборони допустило до використання НРК "Гулівер"

Жителя Львова засудили до 7 років ув’язнення за організацію незаконного переправлення військовозобов’язаних

Фон дер Ляєн візьме участь у неформальній зустрічі щодо України, яку скликав Стармер

Український фонд стартапів оголосив про запуск в Україні глобальної освітньої ініціативи "100 мільйонів учнів"

Чоловіки, які перевозять гуманітарні та медичні вантажі, перетинатимуть кордон на загальних підставах

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА