Інтерфакс-Україна
11:58 07.07.2015

Двоє українських бійців дістали поранень під час обстрілу бойовиками Кримського на Луганщині - Москаль

1 хв читати
Двоє українських бійців дістали поранень під час обстрілу бойовиками Кримського на Луганщині - Москаль

Двоє українських військовослужбовців дістали поранеь внаслідок обстрілу с. Кримське у Луганській області, повідомив голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Як повідомляє прес-служба Р. Москаля, у понеділок близько 18.00 на околиці Кримського біля протитуберкульозного санаторію стався бій між українськими військовими і бойовиками, які закріпилися в сусідніх Сокільниках.

"Окрім стрілецької зброї застосовувалися міномети і гранатомети. Міни, випущені з боку Сокільників, вибухали в житловому секторі Кримського, місцеві селяни змушені були тікати з міст і переховуватися в укриттях. Бій тривав дві години. Ніхто з мирних жителів не постраждав, однак унаслідок стрілянини було поранено двох українських військових (29 і 31 року)", - розповіли в прес-службі у вівторок.

Поранених доправлено до лікарні. Рани неважкі, загрози життю немає.

Крім того, протягом минулої ночі бойові дії велися також у Троїцькому (Попаснянський район), Стаханівцях, Родіне, Катеринівці і на автошляху Бахмутка біля 29-го блокпосту. Перестрілки мали локальний характер без особливих наслідків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився

"Укрзалізниця" запускає 11 нових поїздів та додасть 2 млн місць у далекому сполученні у 2026р.

DeepState: на гуляйпільському напрямку наразі вдається стабілізувати ситуацію, оборонці суттєво загальмували просування ворога

Майже 100% батьків першачків подали заяви на "Пакунок школяра"

Латвія виділила додаткові EUR125 тис. на енергетичну допомогу Україні

"Фокстрот" відновив флагманський магазин у Харкові, зруйнований ракетним ударом у 2022 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА