Інтерфакс-Україна
14:44 18.07.2015

Марія Гайдар має намір отримати українське громадянство для роботи в Одеській обладміністрації

1 хв читати
Марія Гайдар має намір отримати українське громадянство для роботи в Одеській обладміністрації

Російська журналістка, донька російського державного і політичного діяча Єгора Гайдара Марія Гайдар, призначена заступником голови Одеської обласної державної адміністрації, заявляє про свою підтримку територіальної цілісності України і має намір отримати українське громадянство.

"...я хочу ще раз озвучити свою позицію: Я завжди була за територіальну цілісність України, проти анексії Криму і категорично проти війни, яка триває на сході України", - написала М.Гайдар на сторінці у "Фейсбуці" в суботу.

Вона наголосила, що неодноразово озвучувала таку позицію в Росії. "Моя незгода з політикою і війною, зокрема, є причиною того, що я прийшла сюди працювати (в Одеську обладміністрацію – ІФ) і маю намір отримати українське громадянство", - додала М.Гайдар.

Як повідомлялося, 17 липня голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі анонсував призначення М.Гайдар його заступником, вона опікуватиметься соціальною сферою. За словами М.Саакашвілі, М.Гайдар для призначення на посаду отримає українське громадянство.

М.Гайдар народилася в 1982 році, російський політик, громадський діяч, журналіст радіо "Ехо Москви". Засновник і керівник Фонду соціальної допомоги та підтримки населення "Социальный запрос".

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА